NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

ArchívÚmrtie: Kňaz Jozef Gábriš sa vrátil do domu Otca

Úmrtie: Kňaz Jozef Gábriš sa vrátil do domu Otca

|

TRNAVA 24. februára 2019 - V sobotu 23. februára v neskorých nočných hodinách si Pán života a smrti povolal do Večnosti svojho služobníka - kňaza Jozefa Gábriša. Zomrel v 63. roku života a v 38. roku kňazstva. So zosnulým kňazom sa rozlúčia v stredu 27. februára 2019 predpoludním na zádušnej svätej omši o 10:00 h vo farskom Kostole sv. Štefana, kráľa v Trakoviciach a popoludní na pohrebnej svätej Viac »


Centrum pomoci pre rodinu v Trnave oslávilo 10 rokov

Centrum pomoci pre rodinu v Trnave oslávilo 10 rokov

|

TRNAVA 23. februára 2019 - „Sme tu pre rodinu. Centrum, ktoré chce byť miestom prijatia pre deti, rodičov, mladých i starších, pretože rodina je pre nás prioritou, ktorá si zaslúži uznanie, podporu a ochranu.“ Tak znie posolstvo na webstránke www.cppr.sk. Centrum pomoci pre rodinu už 10 rokov vykonáva prevenciu v oblasti Sociálnoprávnej ochrany a sociálnej kurately detí a mládeže. Viac »

Už po dvadsiatydruhý raz slávili Deň zasväteného života

Už po dvadsiatydruhý raz slávili Deň zasväteného života

|

TRNAVA 4. februára 2019 - Na pozvanie arcibiskupa Mons. Jána Oroscha a predstavených rehoľných spoločenstiev v Trnavskej arcidiecéze sa zasvätení zišli v sobotu 2. februára aj v najstaršom slobodnom kráľovskom meste na Slovensku. Sviatok Obetovania Pána je každoročne i Dňom zasväteného života. Tento rok Bohu zasvätené osoby na celom svete oslávili svoj sviatok už po dvadsiaty druhý raz. Viac »Na Hromnice oslávia v katedrále Deň zasväteného života

Na Hromnice oslávia v katedrále Deň zasväteného života

|

TRNAVA 29. januára 2019 - V sobotu 2. februára dopoludnia, na sviatok Obetovania Pána (Hromnice), sa zídu rehoľníci, rehoľníčky a zasvätené osoby z Trnavskej arcidiecézy v katedrálnom Chráme sv. Jána Krstiteľa, aby spoločne s trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom oslávili Deň zasväteného života. Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY