NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív

V Cíferi sa začal farský tábor

V Cíferi sa začal farský tábor

|

CÍFER 20. júla 2022 - Už druhý rok po sebe pokračuje v Cíferi obnovená tradícia farských táborov. Tábor sa začal v pondelok 18. júla svätou omšou za účasti detí, animátorov a aj farníkov. Viac »


K 2. svetovému dňu starých rodičov a seniorov sa dajú získať odpustky

K 2. svetovému dňu starých rodičov a seniorov sa dajú získať odpustky

|

BRATISLAVA 19. júla 2022 - Pri príležitosti Druhého svetového dňa starých rodičov a seniorov, ktorý bude v nedeľu 24. júla, dáva Cirkev možnosť získať úplné odpustky. Budú ich môcť získať veriaci, ktorí sa zúčastnia na svätej omši, ktorej bude vo Vatikánskej bazilike predsedať pápež František. Podobne ich budú môcť získať chorí, ktorí budú slávenie sledovať na diaľku z domu i tí, ktorí v tento deň Viac »V Bratislave bude po desiatykrát zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu

V Bratislave bude po desiatykrát zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu

|

BRATISLAVA 14. júla 2022 - V sobotu 23. júla 2022 o 15:00 sa pred Katedrálou sv. Martina v Bratislave (na Rudnayovom námestí) uskutoční zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu. Ide o 10. ročník pochodu ľudí, ktorí chcú verejne a radostne ukázať, že rodina je úžasná a výnimočná, lebo deti sú naša budúcnosť. Viac »


V Hlohovci sa konal celoslovenský Zlet Združenia mariánskej mládeže

V Hlohovci sa konal celoslovenský Zlet Združenia mariánskej mládeže

|

HLOHOVEC 14. júla 2022 - Vyše 150 mladých sa počas uplynulého víkendu sústredilo v Hlohovci na celoslovenskom stretnutí Združenia mariánskej mládeže zvanej Zlet 2022. Hlavnou témou tohto ročníku bolo slovom POSLÚŽim. Vychádza to najmä z hlavného poslania Združenia mariánskej mládeže, ktorým je služba blížnym v duchu vincentínskej charizmy, nakoľko sa mládeži venujú najmä rehoľné spoločenstvá Viac »


V Horných Orešanoch oslávili sviatok svätého Benedikta

V Horných Orešanoch oslávili sviatok svätého Benedikta

|

HORNÉ OREŠANY 12. júla 2022 - V Kláštore najsvätejšej Bohorodičky v Horných Orešanoch si v sobotu 9. júla veriaci spolu s rehoľnými sestrami benediktínkami pripomenuli sviatok svätého Benedikta, ktorý sa v Katolíckej cirkvi slávi 11. júla. Viac »

V Nitre otvorili cyrilo-metodskú cyklotrasu z Nitry cez Močenok do Trnavy

V Nitre otvorili cyrilo-metodskú cyklotrasu z Nitry cez Močenok do Trnavy

|

NITRA 3. júla 2022 - Súčasťou programu cyrilo-metodských slávností Nitra milá Nitra 2022, bolo v prvý deň slávností aj otvorenie novej cyklotrasy z Nitry do Trnavy cez Močenok. Pri tejto príležitosti celebroval nitriansky biskup Mons. Viliam Judák v nedeľu 3. júla v Katedrále - Bazilike sv. Emeráma svätú omšu aj za prítomnosti predstaviteľov mesta Nitra, obce Močenok a účastníkov prvej cyklopúte Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY

 

Cez víkend bude Deň rodiny v Piešťanoch

PIEŠŤANY 20. júna 2019 - Piešťanské Centrum pomoci pre rodinu tento rok prvý raz organizuje Deň rodiny, čím sa v tomto roku pripája k tridsiatim ďalším slovenským mestám a obciam. Deň rodiny bol Viac »