NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív
Pápež František kňazom: Niet väčšej odmeny než Ježišovo priateľstvo

Pápež František kňazom: Niet väčšej odmeny než Ježišovo priateľstvo

|

VATIKÁN 14. apríla 2022 - „Byť kňazmi je, drahí bratia, milosť, veľmi veľká milosť“ - takto sa prihovoril Svätý Otec v Bazilike sv. Petra zaplnenej kňazmi pri Omši svätenia olejov. Odmenou pre kňaza je sám Pán, zdôraznil v homílii a varoval pred troma skrytými formami modlárstva v živote kňaza. Viac »


Veľkonočné sviatky 2022 v srdci Trnavskej arcidiecézy

Veľkonočné sviatky 2022 v srdci Trnavskej arcidiecézy

|

TRNAVA 13. apríla 2022 - Cez veľkonočné sviatky, ktoré sa v trnavskej Katedrále sv. Jána Krstiteľa už tradične slávia za prítomnosti arcibiskupa - pastiera veriacich celej Trnavskej arcidiecézy, budeme opäť prežívať utrpenie, smrť a zmŕtvychvstanie Spasiteľa ľudstva Ježiša Krista. K čo najlepšiemu duchovnému prežitiu nadchádzajúcich sviatkov vám prinášame stručný prehľad veľkonočných bohoslužieb v Viac »Požehnali obnovenú krížovú cestu v areáli nemocnice v Komárne

Požehnali obnovenú krížovú cestu v areáli nemocnice v Komárne

|

KOMÁRNO 12. apríla 2022 - V piatok 8. apríla popoludní sa uskutočnilo slávnostné požehnanie obnovenej krížovej cesty v komárňanskej nemocnici. Modlitba krížovej cesty tu bude na Veľký piatok o 9.00 h. Zamyslenia sa budú striedať v slovenskom i maďarskom jazyku. Viac »Arcibiskupa Jána Oroscha navštívil veľvyslanec Gruzínska na Slovensku

Arcibiskupa Jána Oroscha navštívil veľvyslanec Gruzínska na Slovensku

|

TRNAVA 10. apríla 2022 - Vo štvrtok 7. apríla navštívil Trnavu mimoriadny a splnomocnený veľvyslanec Gruzínska na Slovensku, pán Revaz Beshidze. Okrem predstaviteľov mesta, kraja a ekonomického sektora prijal vzácnu návštevu na audiencii aj trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch. Stretnutie sa konalo v priestoroch Trnavského arcibiskupského úradu. Viac »


Hodnotili prvý kurz snúbencov v Trnave

Hodnotili prvý kurz snúbencov v Trnave

|

TRNAVA 9. apríla 2022 - Tím dobrovoľníkov a animátorov Kurzu prípravy do manželstva hodnotil prvý víkend formácie snúbencov a spätné väzby slúžiacich aj účastníkov. Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY