NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív


Piešťany hostili stretnutie Jezuitskej konferencie európskych provinciálov

Piešťany hostili stretnutie Jezuitskej konferencie európskych provinciálov

|

PIEŠŤANY 20. októbra 2022 - Exercičný dom v Piešťanoch hostil v dňoch od 7. do 13. októbra stretnutie Jezuitskej konferencie európskych provinciálov. Do kúpeľného mesta pricestovalo 15 provinciálov, vrátane predstaveného slovenských jezuitov, P. Jozefa Šofranka SJ, ďalej prezident európskej konferencie, P. Franck Janin SJ, so svojim sóciom (tajomníkom), a traja regionálni asistenti z Ríma. Viac »Školské sestry de Notre Dame majú nové provinciálne vedenie

Školské sestry de Notre Dame majú nové provinciálne vedenie

|

NOVÉ MESTO NAD VÁHOM 19. októbra 2022 - Z dôvodu uvoľnenia úradu provinciálnej predstavenej na službu v generálnom vedení sa na základe konštitúcií v dňoch 14. - 15. októbra v Novom Meste nad Váhom konala provinciálna kapitula, kde sa stretli delegátky zo všetkých komunít Slovenskej provincie Školských sestier de Notre Dame, aby zvolili sestry do nového provinciálneho vedenia. Viac »


Hájske putovalo k Ružencovej Panne Márii

Hájske putovalo k Ružencovej Panne Márii

|

HÁJSKE 18. októbra 2022 - Od 7. - 10. októbra sa v Hájskom konala kepeždská púť pri príležitosti sviatku Ružencovej Panny Márie. Púť patrí u „Kepežďanov“ k najvýznamnejším udalostiam roka a privítala za slnečného počasia mnoho ľudí a milých hostí. Viac »
Pavlínska farnosť v Trnave sa duchovne spojila s mariánskou Fatimou

Pavlínska farnosť v Trnave sa duchovne spojila s mariánskou Fatimou

|

TRNAVA 17. októbra 2022 - Aj v tomto roku sa počas októbra pavlínska farnosť v Trnave na Tulipáne duchovne spojila s mariánskym pútnickým miestom vo Fatime. Svätej omši predsedal P. Wieslaw Zając, OSPPE, predstavený pavlínskej komunity a zároveň farár v Trnave na Tulipáne. Viac »
SPRÁVY

 

NOVINKY