Cirkevné vyznačenie kňazov

 

Kaplán Jeho Svätosti:

 
Vsdp. Mons. Jozef Bohunický
(menovaný 10. januára 2009 pápežom Benediktom XVI.)
Vsdp. Mons. Ján Bučík
(menovaný 10. januára 2009 pápežom Benediktom XVI.)
Vsdp. Mons. Marián Feduš
(menovaný 28. mája 2004 pápežom Jánom Pavlom II.)
Vsdp. Mons. Dušan Jurák
(menovaný 9. novembra 2020 pápežom Františkom)
Vsdp. Mons. Viliam Kurilla
(menovaný 29. júla 2000 pápežom Jánom Pavlom II.)
Vsdp. Mons. Jozef Marko
(menovaný 7. januára 2017 pápežom Františkom)
Vsdp. Mons. Ján Pavčír
(menovaný 10. januára 2004 pápežom Jánom Pavlom II.)
Vsdp. Mons. Ladislav Ján Szakál
(menovaný 10. januára 2009 pápežom Benediktom XVI.)
Vsdp. Mons. Ladislav Šálka
(menovaný 7. januára 2017 pápežom Františkom)
Vsdp. Mons. Jozef Šintál
(menovaný 10. januára 2009 pápežom Benediktom XVI.)
Vsdp. Mons. Ladislav Tóth
(menovaný 9. novembra 2020 pápežom Františkom)
Vsdp. Mons. Stanislav Vojtko
(menovaný 9. novembra 2020 pápežom Františkom)

Kanonik Kolegiálnej kapituly sv. Mikuláša v Trnave:

 
Vsdp. Ján Hallon, kanonik lektor
(menovaný 6. decembra 2016 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Róbert Kiss, kanonik junior
(menovaný 6. decembra 2016 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Pavol Šintál, kanonik kustos
(menovaný 6. decembra 2016 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Libor Škriputa, kanonik penitenciár
(menovaný 3. novembra 2017 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Mons. Ladislav Tóth, kanonik senior
(menovaný 6. decembra 2016 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Mons. Stanislav Vojtko, kanonik kantor
(menovaný 6. decembra 2016 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)

Honorárny kanonik Kolegiálnej kapituly sv. Mikuláša v Trnave:

 
Vsdp. Mons. Ján Pavčír, emeritný kanonik prepošt
(menovaný za kanonika prepošta 6. decembra 2016 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom, zrieknutie sa úradu prijaté 30.01.2021)
Vsdp. Jozef Gallovič, honorárny kanonik
(menovaný 2. júla 2021 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Mons. Ladislav Šálka, honorárny kanonik
(menovaný 21. novembra 2020 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)

Honorárny assessor:

 
Vdp. Milan Červeňanský
(menovaný 1. septembra 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Ján Hallon
(menovaný 1. septembra 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vdp. Dušan Kolenčík
(menovaný 1. septembra 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vdp. Alojz Lackovič
(menovaný 20. júna 2017 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vdp. Pavol Stanko
(menovaný 25. apríla 2017 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Peter Šimko
(menovaný 4. februára 2020 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Pavol Šintál
(menovaný 1. septembra 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vsdp. Mons. Ladislav Tóth
(menovaný 1. septembra 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vdp. Ján Vido
(menovaný 1. septembra 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)

Honorárny dekan:

 
Vdp. Ján Fordinál
(menovaný 19. marca 2018 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vdp. Alojz Jakubec
(menovaný 1. júla 2010 trnavským arcibiskupom Mons. Róbertom Bezákom CSsR)
Vdp. Jozef Kolpák
(menovaný 27. júna 2014 trnavským arcibiskupom Mons. Jánom Oroschom)
Vdp. Július Szalay
(menovaný 2. marca 2005 rožňavským biskupom Mons. Eduardom Kojnokom a potvrdený pre územie Trnavskej arcidiecézy 21. septembra 2010 trnavským arcibiskupom Mons. Róbertom Bezákom CSsR)

Cirkevné vyznačenie kňazov
 
- posledná aktualizácia prebehla 9. augusta 2021.
- (predchádzajúca aktualizácia: 30.06.2021; 8.02.2021; 10.01.2021; 17.12.2020; 23.11.2020; 22.08.2020; 24.02.2020; 10.07.2020; 1.07.2018; 13.03.2018; 24.11.2017; 3.11.2017; 18.08.2017; 18.06.2017; 24.05.2017; 25.04.2017; 22.02.2017; 31.01.2017; 25.12.2016; 29.02.2016)
 
facebook sharing button Zdieľaj

SPRÁVY

 

NOVINKY