NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

ArchívEurópsky deň jazykov na Gymnáziu Angely Merici v Trnave

Európsky deň jazykov na Gymnáziu Angely Merici v Trnave

|

TRNAVA 27. septembra 2022 - Európsky deň jazykov vyhlásila Rada Európy v roku 2001 počas Európskeho roka jazykov. Jeho cieľom je podnietiť Európanov učiť sa cudzie jazyky. V každom veku a kdekoľvek. Veď sa hovorí: „Koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom.“ Uvedomujúc si dôležitosť a krásu jazykovej rozmanitosti v Európe, Gymnázium Angely Merici v Trnave (GAM) venovalo pondelok 26. septembra Viac »V katedrále slávili Veni Sancte trnavských štátnych škôl

V katedrále slávili Veni Sancte trnavských štátnych škôl

|

TRNAVA 22. septembra 2022 - V utorok 20. septembra sa v Katedrále sv. Jána Krstiteľa konala svätá omša spojená so vzývaním Ducha Svätého Veni Sancte, ktorú pre žiakov a pedagógov štátnych základných a stredných škôl slávil trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch. Viac »


Detská svätá omša v Trebaticiach na začiatku školského roka

Detská svätá omša v Trebaticiach na začiatku školského roka

|

TREBATICE 22. septembra 2022 - Škola si vyžaduje značné úsilie, zvládnuť ťažké úlohy a dobre sa učiť je veľmi náročné. V Trebaticiach si školáci uvedomili, že je dobré mať v takejto situácii oporu, a našli si sponzora najvplyvnejšieho, ochrancu najmocnejšieho a učiteľa najuznávanejšieho - Ducha Svätého. V nedeľu na svätej omši spievali Veni Sancte, modlili sa Modlitbu na začiatku školského roka a Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY