NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív

Vo farnosti Cífer oslávili Deň rodiny

Vo farnosti Cífer oslávili Deň rodiny

|

TRNAVA/CÍFER 3. júna 2014 - Sobota 31. mája patrila v Cíferi rodine, najmenším, rodičom, ale aj starým rodičom, tetám, ujom, strýkom a ostatným členom veľkej farskej rodiny. Viac »
Katarínka sa opäť zapojila do Noci kostolov

Katarínka sa opäť zapojila do Noci kostolov

|

TRNAVA/DECHTICE 27. mája 2014 – V piatok 23. mája sa dobrovoľníci z projektu Katarínka pridali svojou účasťou a programom do projektu Noc kostolov. Do podujatia sa zapájajú dobrovoľnícke iniciatívy i jednotlivé kostoly z rôznych oblastí Slovenska a pridávajú sa tým k rovnomenným projektom, ktoré sú organizované v susednej Českej republike, Rakúsku, Nemecku a Holandsku. Viac »


V Trnave rodičia s deťmi oslávili Deň rodiny

V Trnave rodičia s deťmi oslávili Deň rodiny

|

TRNAVA 26. mája 2014 - Nedeľné popoludnie 25. mája patrilo v Trnave rodinám. Tím dobrovoľníkov a pracovníkov Centra pomoci pre rodinu, v spolupráci s Mestom Trnava a pod záštitou Arcibiskupského úradu, pripravil pre rodiny z Trnavy a okolia kultúrno - zábavné popoludnie na oslavu Medzinárodného dňa rodiny, ktorý OSN vyhlásila na 15. mája. Toto tradičné podujatie sa v Trnave konalo už po piaty krát Viac »
Veriaci Trnavskej arcidiecézy putovali k Matke do Šaštína

Veriaci Trnavskej arcidiecézy putovali k Matke do Šaštína

|

TRNAVA 18. mája 2014 - V sobotu 17. mája putovali veriaci Trnavskej arcidiecézy spolu s duchovnými pastiermi pôsobiacimi na jej území k nohám Sedembolestnej Panny Márie, patrónky Slovenska, do Šaštína. Celodiecézna púť sa konala v rámci slovenského Jubilejného roka Sedembolestnej Panny Márie, ktorý na tento rok vyhlásila Konferencia biskupov Slovenska. Viac »


Deti budú opäť putovať do Marianky

Deti budú opäť putovať do Marianky

|

TRNAVA 16. mája 2014 - Púť detí do Marianky má tradíciu konať sa na konci mája, aby bola motiváciou a možnosťou poďakovania sa aj pre prvoprijímajúce deti a zároveň sa viaže na čas okolo 24. mája, kedy sa v Cirkvi slávi spomienka Panny Márie Pomocnice kresťanov. Hlavnou tématickou myšlienkou v tomto roku bude objavovanie tajomstva siedmich bolestí Panny Márie a Bolestnej Panny Márie ako patrónky Viac »NOVINKY