NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív

Trnavčania spomínali na blahoslaveného Jána Pavla II.

Trnavčania spomínali na blahoslaveného Jána Pavla II.

|

Spomienkové stretnutie pri soche blahoslaveného pápeža Jána Pavla II. pri príležitosti výročia jeho narodenia sa v pondelok 20. mája konalo v Trnave pred Katedrálou sv. Jána Krstiteľa. Poslanec VÚC Bohumil Chmelík pripomenul, že v septembri uplynie desať rokov odvtedy, čo Ján Pavol II. navštívil trnavskú katedrálu. Viac »


Mladí prijali Ducha Svätého cez turíčny víkend

Mladí prijali Ducha Svätého cez turíčny víkend

|

Aj cez turíčny víkend 18. - 19. mája prijali mnohí mladí kresťania Trnavskej arcidiecézy Ducha Svätého. Slávnosť Turíc, pri ktorej im bola vyslúžená sviatosť birmovania, prežívali vo farnostiach Nové Mesto nad Váhom, Nesvady a Trnava - mesto - sv. Mikuláša. Viac »


Ďakovná svätá omša za 60 rokov života

Ďakovná svätá omša za 60 rokov života

|

V utorok 28. mája dopoludnia bude v katedrálnom Chráme sv. Jána Krstiteľa sláviť Mons. Ján Orosch, biskup - apoštolský administrátor "sede vacante" Trnavskej arcidiecézy slávnostnú svätú omšu na poďakovanie Pánu Bohu za dar života z príležitosti okrúhleho životného jubilea. Viac »


V sobotu privítali mladých kresťanov na konferencii Big Fish

V sobotu privítali mladých kresťanov na konferencii Big Fish

|

Vyše dvesto účastníkov privítali v sobotu 4. mája v sále Marianum na Arcibiskupskom úrade v Trnave na štvrtom ročníku konferencie Big Fish, ktorá je stretnutím vedúcich spoločenstiev, animátorov a aktívnych mladých kresťanov z Trnavskej arcidiecézy. Viac »Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa školy

Výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa školy

|

Rímskokatolícka cirkev, Trnavská arcidiecéza vyhlasuje dnešným dňom (3. mája 2013) v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe a školskej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov VÝBEROVÉ KONANIE NA OBSADENIE MIESTA RIADITEĽA ZÁKLADNEJ ŠKOLY SV. JOZEFA V HLOHOVCI (Základná škola sv. Jozefa, Pribinova 35, 920 01 Hlohovec). Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY