NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív


Púť detí do Marianky

Púť detí do Marianky

|

Pozývame Vás na už tradičnú púť detí do Marianky, ktorá sa tento rok bude konať v sobotu 25. mája. Viac »Pozývame Vás na 4. ročník konferencie Big Fish

Pozývame Vás na 4. ročník konferencie Big Fish

|

Komisia pre mládež Trnavskej arcidiecézy Vás pozýva na 4. ročník konferencie Big Fish, ktorá je stretnutím vedúcich spoločenstiev, animátorov a aktívnych mladých ľudí z Trnavskej arcidiecézy. Viac »


Svätého dona Bosca privítali v srdci arcidiecézy

Svätého dona Bosca privítali v srdci arcidiecézy

|

Vo štvrtok 25. apríla dopoludnia privítali kňazi na čele s provinciálom saleziánov P. Karolom Maníkom, SDB a veriaci z rôznych kútov Trnavskej arcidiecézy relikvie sv. Jána Bosca pred portálom trnavského katedrálneho Chrámu sv. Jána Krstiteľa. Viac »Do Majcichova priniesli svedectvo o Dobrom pastierovi

Do Majcichova priniesli svedectvo o Dobrom pastierovi

|

V nedeľu 21. apríla slávila Katolícka cirkev 4. veľkonočnú nedeľu, ktorá sa nazýva aj Nedeľou Dobrého pastiera. V tento deň sa veriaci zvlášť modlia za povolania do kňazského stavu, ale i iným spôsobom podporujú povolania a inštitúcie, ktoré sa starajú o ich rast. Bohoslovci Kňazského seminára sv. Cyrila a Metoda v Bratislave zavítali v rámci Trnavskej arcidiecézy do farnosti Majcichov, aby tam Viac »
Don Bosco v Trnave (aktualizované 23.04.2013)

Don Bosco v Trnave (aktualizované 23.04.2013)

|

Relikvie svätého Jána Bosca budú putovať od 11. do 30. apríla 2013 po Slovensku. Toto putovanie sa uskutočňuje v rámci príprav na 200. výročie jeho narodenia (1815-2015). Relikvie dona Bosca si budú môcť uctiť i obyvatelia Trnavy a širokého okolia v dňoch od 25. do 27. apríla. Viac »


NOVINKY