NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív

Arcibiskup Orosch vyjadril ľútosť nad tragédiou na diaľnici D1

Arcibiskup Orosch vyjadril ľútosť nad tragédiou na diaľnici D1

|

TRNAVA 6. júna 2014 - V piatok 6. júna popoludní havaroval medzi Piešťanmi a Hlohovcom na diaľnici D1 smerom do Bratislavy autobus so študentmi a učiteľkami zo Športového gymnázia Jozefa Herdu v Trnave. Pri nehode zahynuli štyri dievčatá. Trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch vyjadril ľútosť nad tragédiou a sústrasť nad smrťou mladých študentiek. Jeho slová vám prinášame v plnom znení: Viac »Festival Lumen už tento víkend v Trnave

Festival Lumen už tento víkend v Trnave

|

TRNAVA 4. júna 2014 - Festival Lumen privíta svojich účastníkov v našom biskupskom meste počas najbližšieho víkendu 6. – 7. júna. Keďže v posledných rokoch organizátori v programovej štruktúre myslia aj na Trnavčanov, mladých z okolia a rodinky s deťmi, city music festival sa stáva lákadlom nielen pre mladých kresťanov. Viac »


Vo farnosti Cífer oslávili Deň rodiny

Vo farnosti Cífer oslávili Deň rodiny

|

TRNAVA/CÍFER 3. júna 2014 - Sobota 31. mája patrila v Cíferi rodine, najmenším, rodičom, ale aj starým rodičom, tetám, ujom, strýkom a ostatným členom veľkej farskej rodiny. Viac »
Katarínka sa opäť zapojila do Noci kostolov

Katarínka sa opäť zapojila do Noci kostolov

|

TRNAVA/DECHTICE 27. mája 2014 – V piatok 23. mája sa dobrovoľníci z projektu Katarínka pridali svojou účasťou a programom do projektu Noc kostolov. Do podujatia sa zapájajú dobrovoľnícke iniciatívy i jednotlivé kostoly z rôznych oblastí Slovenska a pridávajú sa tým k rovnomenným projektom, ktoré sú organizované v susednej Českej republike, Rakúsku, Nemecku a Holandsku. Viac »


V Trnave rodičia s deťmi oslávili Deň rodiny

V Trnave rodičia s deťmi oslávili Deň rodiny

|

TRNAVA 26. mája 2014 - Nedeľné popoludnie 25. mája patrilo v Trnave rodinám. Tím dobrovoľníkov a pracovníkov Centra pomoci pre rodinu, v spolupráci s Mestom Trnava a pod záštitou Arcibiskupského úradu, pripravil pre rodiny z Trnavy a okolia kultúrno - zábavné popoludnie na oslavu Medzinárodného dňa rodiny, ktorý OSN vyhlásila na 15. mája. Toto tradičné podujatie sa v Trnave konalo už po piaty krát Viac »
SPRÁVY

 

NOVINKY