NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

Archív

Ďalšie výberové konanie na nových riaditeľov škôl

Ďalšie výberové konanie na nových riaditeľov škôl

|

TRNAVA 13. apríla 2014 - Rímskokatolícka cirkev, Trnavská arcidiecéza, Jána Hollého 10, 917 66 Trnava, vyhlásila dňa 11. apríla 2014, v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe a školskej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Viac »
Mladí z Trnavskej arcidiecézy pripravujú konferenciu Big Fish

Mladí z Trnavskej arcidiecézy pripravujú konferenciu Big Fish

|

TRNAVA 7. apríla 2014 - Združenie kresťanských spoločenstiev mládeže (ZKSM) v spolupráci s Komisiou pre mládež Trnavskej arcidiecézy pripravujú piaty ročník konferencie Big Fish. V sobotu 10. mája sa stretnú vedúci spoločenstiev, animátori a aktívni mladí nielen z Trnavskej arcidiecézy v priestoroch Kina Hviezda v Trnave. Záujemcovia sa môžu od 1. apríla zaregistrovať na stránke www.bigfish.abu.sk Viac »


Trnava ukázala Slovensku, že je za život

Trnava ukázala Slovensku, že je za život

|

TRNAVA 7. apríla 2014 - Nedeľné popoludnie 6. apríla patrilo na Trojičnom námestí v Trnave oslave života. Fórum života v spolupráci s Centrom pomoci pre rodinu u jezuitov v Trnave, Arcibiskupským úradom v Trnave a Farnosťou Trnava - mesto organizovalo jedno zo šnúry podujatí „Slovensko za život“ aj v Trnave. Viac »Arcibiskup Orosch udelil seminaristom ministérium akolytátu

Arcibiskup Orosch udelil seminaristom ministérium akolytátu

|

TRNAVA/BRATISLAVA 3. apríla 2014 - V stredu 2. apríla slávil trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch svätú omšu v kaplnke Kňazského seminára sv. Cyrila a Metoda v Bratislave, pri ktorej udelil ministérium akolytátu ôsmym seminaristom štvrtého ročníka. Dvaja noví akolyti, Lukáš Čmehíl a Ladislav Čúzy, sa v bratislavskom Kňazskom seminári pripravujú na kňazskú službu za Trnavskú arcidiecézu. Ďalší Viac »


Vdp. B. Bukovský bude v utorok 8. apríla pochovaný v Trnave

Vdp. B. Bukovský bude v utorok 8. apríla pochovaný v Trnave

|

TRNAVA/BRATISLAVA 3. apríla 2014 - So zosnulým Branislavom Bukovským, kňazom Bratislavskej arcidiecézy, sa rozlúčia na budúci týždeň. Pohrebná svätá omša za zosnulého kňaza bude v pondelok 7. apríla 2014 o 17.00 hodine v Katedrále sv. Martina v Bratislave. Druhá svätá omša bude v utorok 8. apríla 2014 o 13.00 hodine v Bazilike sv. Mikuláša v Trnave. Na oboch svätých omšiach bude v kostole prítomná Viac »


Výberové konanie na obsadenie miest riaditeľov škôl

Výberové konanie na obsadenie miest riaditeľov škôl

|

TRNAVA 2. apríla 2014 - Rímskokatolícka cirkev, Trnavská arcidiecéza, Jána Hollého 10, 917 66 Trnava vyhlasuje dnešným dňom, v súlade s § 4 ods. 1 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe a školskej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov, výberové konanie na obsadenie miesta riaditeľa Viac »


"Slovensko za život" v nedeľu 6. apríla v Trnave

"Slovensko za život" v nedeľu 6. apríla v Trnave

|

TRNAVA 28. marca 2014 - Celoslovenská kampaň Fóra života - 25. marec - Deň počatého dieťaťa - neobíde ani Trnavu. Nosnými podujatiami kampane sú verejné zhromaždenia vo všetkých krajských mestách na Slovensku s heslom "Slovensko za život". V Trnave sa verejné zhromaždenie uskutoční v nedeľu 6. apríla 2014 o 15.00 hodine na Trojičnom námestí. Predsedníčka Fóra života Marcela Dobešová vyzýva: Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY