NAŠE PROJEKTY

ZAUJÍMAVÉ ODKAZY

ArchívDon Bosco v Trnave (aktualizované 23.04.2013)

Don Bosco v Trnave (aktualizované 23.04.2013)

|

Relikvie svätého Jána Bosca budú putovať od 11. do 30. apríla 2013 po Slovensku. Toto putovanie sa uskutočňuje v rámci príprav na 200. výročie jeho narodenia (1815-2015). Relikvie dona Bosca si budú môcť uctiť i obyvatelia Trnavy a širokého okolia v dňoch od 25. do 27. apríla. Viac »
Apoštolský nuncius slávil omšu svätenia olejov v Trnave

Apoštolský nuncius slávil omšu svätenia olejov v Trnave

|

Na Zelený štvrtok dopoludnia slávili omšu svätenia olejov v trnavskom katedrálnom Chráme sv. Jána Krstiteľa. Vo veriacimi preplnenej katedrále bol hlavným celebrantom svätej omše arcibiskup Mario Giordana, apoštolský nuncius na Slovensku. Spolu s ním koncelebrovali biskup Ján Orosch, apoštolský administrátor "sede vacante", emeriti - arcibiskup Ján Sokol a biskup Dominik Tóth, kňazi biskupskej Viac »


Noc kostolov 2013

Noc kostolov 2013

|

Pastoračné podujatie "Noc kostolov 2013" sa blíži. Bude sa konať 24. mája. V netradičnom čase od 18.00 do 24.00 hodiny sa otvoria viaceré kostoly Trnavskej arcidiecézy pre širokú verejnosť... Arcibiskupský úrad zverejnil k tomuto blížiacemu sa podujatiu list, ktorý Vám na tomto mieste prinášame v plnom znení. Viac »
Biskup Dominik Tóth čestným občanom mesta Trnava

Biskup Dominik Tóth čestným občanom mesta Trnava

|

V nedeľu 3. marca popoludní udelili na slávnostnom zasadnutí trnavského Mestského zastupiteľstva v sále Arcibiskupského úradu Marianum čestné občianstvo mesta Trnava titulárnemu biskupovi ubabskému, Mons. Dominikovi Tóthovi. Viac »


SPRÁVY

 

NOVINKY