Diecézny časopis Moja Trnavská arcidiecéza hľadá spolupracovníkov

TRNAVA 7. marca 2022 - Zaujíma ťa písanie, overovanie informácií, rád si na zaujímavých miestach a si vďačný za stretnutie sa s inšpiratívnymi ľuďmi? Rád fotíš a dokumentuješ situácie a okolie? Máš pocit, že sa u vás vo farnosti a obci dejú skvelé veci a žijú tam skvelí ľudia?

Ak si čo len na jednu otázku odpovedal „áno“, si presne ten človek, ktorého hľadáme! Nezáleží nám na veku, vzdelaní a bydlisku. Hľadáme človeka, ktorý je ochotný nájsť si do mesiaca 2-3 hodinky času na písanie textu, stiahnutie fotky a odoslanie e-mailu a ktorý chodí po svojom okolí v rámci Trnavskej arcidiecézy s otvorenými očami.
 
Čím potom budem?
Spolupracovníkom nášho časopisu - znamená to, že nás budeš informovať o dianí vo vašej farnosti, budeš vedieť napísať krátku správu alebo poslať fotografiu. Oceníme najmä informácie o podujatiach vo farnosti - napríklad púť, prvé sväté prijímanie, sviatosť birmovania, výročie vysviacky kostola, primície, hody, krížové cesty, tábory, výlety...
 
Nemáš skúsenosti?
Nám to neprekáža! Ponúkame totiž ako redakcia jedinečný kurz prípravy textov a tlačových správ, ktoré ti pomôžu nielen pre písanie pre nás! Môžu byť tvojím štartom pri zakladaní a vedení farského či obecného časopisu alebo sa stane z teba korešpondent niektorých médií na Slovensku. (A možno aj skutočný novinár!)
 
Aké bonusy čakajú odvážlivcov?
Tlačené číslo časopisu Moja Trnavská arcidiecéza 4x ročne zadarmo plus zdarma kurz, ktorý inde stojí dosť veľa financií. Ponúkame živý kontakt so svetom profesionálnej tvorby časopisu a priateľstvo s redakčným tímom, ako aj radosť zo služby pre Cirkev.
 
Čo teraz urobiť?
V prípade akýchkoľvek otázok, ktoré v hlave máš, spokojne napíš alebo volaj: maria.kohutiarova@mojatrnavska.sk, (0915 110 176) alebo redakcia@mojatrnavska.sk (0910 852 363).
 
Ak to neviem robiť ja, ale poznám takého človeka?
Pošli mu túto pozvánku a odporuč nám ho!
 
Tešíme sa na tých, ktorí k nám pribudnú do tímu, aby s nami vytvárali v jednej rodine MTA priestor spoznávania sa, komunikácie a služby v duchu prebiehajúcej synody!
 
TO ABU informovala redakcia MTA
 
facebook sharing button Zdieľaj
Diecézny časopis Moja Trnavská arcidiecéza hľadá spolupracovníkov

Banner. (Foto: mojatrnavska.sk)

NOVINKY