V Bratislave bude po desiatykrát zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu

BRATISLAVA 14. júla 2022 - V sobotu 23. júla 2022 o 15:00 sa pred Katedrálou sv. Martina v Bratislave (na Rudnayovom námestí) uskutoční zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu. Ide o 10. ročník pochodu ľudí, ktorí chcú verejne a radostne ukázať, že rodina je úžasná a výnimočná, lebo deti sú naša budúcnosť.

Na toto podujatie sú pozvané rodiny s deťmi aj jednotlivci, aby sa naplnilo heslo pochodu „Rodina – Odvaha, Sloboda, Láska“.  Pre každého, kto si myslí, že otec a mama sú to najlepšie pre deti! Verejne chceme vyjadriť, že rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti inde sa to lepšie nedá. Nič iné nie je také výnimočné a žiadne iné priateľské vzťahy sa rodine založenej manželstvom muža a ženy nevyrovnajú. Rodina si zaslúži výnimočné postavenie.
 
Poslaním akcie je rozšíriť na Slovensku radosť, ktorú môže dať rodina a manželstvo deťom a manželia medzi sebou navzájom. Ukázať, že deti potrebujú lásku mamy a otca viac ako veci, či hmotné zabezpečenie. Povzbudiť, aby ľudia na Slovensku neochudobňovali svoje deti o to najcennejšie o svoju prítomnosť a lásku rodičov. Povzbudiť ich, aby prekonávali ťažké veci, ktoré prichádzajú v rodinách,“ uvádza web hrdinarodinu.sk, kde sú bližšie informácie.
 
 
Zdroj: tkkbs.sk
 
facebook sharing button Zdieľaj
V Bratislave bude po desiatykrát zhromaždenie a pochod Hrdí na rodinu

Banner k pochodu Hrdí na rodinu 2022.

SPRÁVY

 

NOVINKY