Spustili magazínový portál Trnavskej arcidiecézy

TRNAVA 21. novembra 2021 - Počas dní Trnavskej novény bol spustený webový portál magazínu „Moja Trnavská arcidiecéza“, ktorý pre Trnavskú arcidiecézu prevádzkuje občianske združenie Lifestarter. Webová stránka vznikla v rámci projektu časopisu "Moja Trnavská arcidiecéza", ktorý vychádza pravidelne každú druhú nedeľu v mesiaci.

Na nedávno spustenom webovom portáli https://mojatrnavska.sk návštevníci nájdu zaujímavé články o duchovnom živote, rozhovory s kňazmi či aktívnymi laikmi, zamyslenia pre manželov či rodičov a tiež napríklad príspevky o tom, kam ísť na výlet v Trnavskej arcidiecéze.
 
Samostatnú časť tvoria blogy s aktuálnymi myšlienkami na zamyslenie. V časti Pozvánky budú zas uverejňované pozvánky na rôzne podujatia z rôznych farností. „Veríme, že nový portál bude predstavovať Trnavskú arcidiecézu ako miesto života a prinesie veriacim množstvo povzbudenia a nádeje,“ uvádza redakčný tím Mojej Trnavskej arcidiecézy. Záujemcovia, ktorí by radi prispeli vlastným obsahom či fotografiou sa môžu ozvať na mail redakcia@mojatrnavska.sk.
 
Časopis Moja Trnavská arcidiecéza vychádza raz mesačne a veriaci Trnavskej arcidiecézy ho môžu nájsť vždy v kostole vo svojej farnosti. Redakcia v týchto dňoch pripravuje aj možnosť predplatného, ktorá bude aktuálna už v januári 2022.
 
TO ABU informoval Michal Koricina
 
facebook sharing button Zdieľaj
Spustili magazínový portál Trnavskej arcidiecézy

Ilustračná snímka. (Foto: mojatrnavska.sk)

SPRÁVY

 

NOVINKY