Spoločenstvo Človek a Viera pozýva k spolupráci nových fotografov

BRATISLAVA 24. októbra 2022 - Spoločenstvo fotografov Človek a Viera pozýva k spolupráci nových fotografov. Pre záujemcov o vstup do spoločenstva organizuje vstupný workshop, ktorý bude 5. a 6. novembra 2022 v Brne.

Fotografi spoločenstva dokumentujú kresťanské akcie a život Cirkvi, snažia sa o poskytovanie kvalitných fotografií cirkevným organizáciám aj účastníkom akcií. Poskytovanie fotografií ponúkajú ako službu Cirkvi, preto pracujú bez nároku na honorár. Fotografie publikujú na webovej stránke www.clovekaviera.sk, kde nájdete aj viac informácií o činnosti spoločenstva. O svojich aktivitách informujú aj na facebookovej stránke Človek a Viera - Slovensko. Do 13. novembra tiež môžete ich fotografie vidieť aj v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne.
 
Zázemie spoločenstva poskytuje fotografom príležitosť rozširovať odborné poznatky, ale tiež spolupracovať na organizácii výstav, budovať vzájomnú spoluprácu i priateľstvá, zúčastňovať sa na duchovných obnovách. Ponuka je určená nielen profesionálom, ale aj fotografom, ktorí sa amatérsky venujú fotografii. Fotografické skúsenosti tiež nie sú podmienkou, je však potrebné vlastniť digitálnu (bez)zrkadlovku. „Ak vás ponuka zaujala, môžete sa prihlásiť na clovekaviera.sk@gmail.com alebo na tel. č. 0908110067, 0910965393,“ avizuje Zuzana Kostková.
 
TO ABU informoval Jaromír Mikulec
 
facebook sharing button Zdieľaj
Spoločenstvo Človek a Viera pozýva k spolupráci nových fotografov

Banner k vstupnému workshopu spoločenstva Človek a viera v Brne. (Foto: Človek a viera)

NOVINKY