Smútočné oznámenie - úmrtie pani Magdalény Vivodíkovej

TRNAVA 13. novembra 2021 - So zármutkom, ale s nádejou na radostné stretnutie vo večnosti oznamujeme, že v piatok 12. novembra si Nebeský Otec povolal z tohto sveta do svojho domu matku kňaza Trnavskej arcidiecézy, vdp. Mariána Vivodíka, farára školského dekana v Jaslovských Bohuniciach. Pani Magdaléna Vivodíková zomrela vo veku 81 rokov života.

Pani Magdaléna prežívala svoje posledné hodiny na tejto zemi, posilnená svätými omšami a svätými sviatosťami, v prítomnosti všetkých jej detí, dcéry s rodinou, syna kňaza a dcéry, ktorá je rehoľnou sestrou.
 
Pohrebná svätá omša za zosnulú bude slávená v pondelok 15. novembra 2021 o 14:00 h v Pustých Sadoch. Počas nasledovných pohrebných obradov budú telesné pozostatky zosnulej uložené na dočasný odpočinok na miestnom cintoríne v Pustých Sadoch.
 
V mene Mons. Jána Oroscha, trnavského arcibiskupa, emeritných arcibiskupov a kňazov Trnavskej arcidiecézy, pozostalým vyjadrujeme úprimnú sústrasť. V modlitbách myslíme na nesmrteľnú dušu našej zosnulej sestry Magdalény.
 
Odpočinutie večné daj jej, Pane, a svetlo večné nech jej svieti. Nech odpočíva v pokoji.
 
 
-to abu-
 
facebook sharing button Zdieľaj
Smútočné oznámenie - úmrtie pani Magdalény Vivodíkovej

Ilustračná snímka. (Foto: Pixabay)

SPRÁVY

 

NOVINKY