Veriaci sa stretnú v Poprade na podujatí Ruženec za Slovensko

TRNAVA 20. februára 2020 - Slovenský dohovor za rodinu pozýva veriacich a všetkých ľudí dobrej vôle na modlitbové stretnutie Ruženec za Slovensko a Posolstvo z Medžugoria v Poprade. Možnosť vstupu na podujatie pre registrovaných účastníkov je v nedeľu 23. februára od 11.30 hod.

Na modlitbové stretnutie Ruženec za Slovensko a Posolstvo z Medžugoria odcestuje aj trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch. Koná sa pod záštitou prešovského géckokatolíckeho arcibiskupa metropolitu Mons. Jána Babjaka SJ.
 
So svojimi svedectvami sa na modlitbovom stretnutí podelia viacerí hostia. Prídu katolícky kňaz Dominik Chmielewski z Poľska, ktorý sa venuje spiritualite mužov, hostia z Medžugoria - vizionárka Mirjana Dragičevičová - Soldová, Goran Čurkovič, obrátený narkoman, Terka Gažiová zo spoločenstva Svetlo Máriino.
 
Na modlitbovom stretnutí Ruženec za Slovensko bude slávená archijerejská liturgia, ktorú bude celebrovať Mons. Ján Babjak, SJ prešovský arcibiskup a metropolita. V homílii sa prítomnmým prihovorí trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch. Spoločne sa všetci pomodlia i posvätný ruženec.
 
Je potrebné uvedomiť si, že modlitba za Slovensko sa koná v osobitne vypätom čase, preto musia byť rešpektované prijaté pravidlá o zákaze priniesť si vlastné transparenty, alebo iné vizuálne/grafické prvky a o zákaze oblečenia, ktoré by propagovalo politické strany.
 
 
facebook sharing button Zdieľaj
Veriaci sa stretnú v Poprade na podujatí Ruženec za Slovensko

Na ilustračnej snímke banner k modlitbovému stretnutiu. (Zdroj: slovenskydohovorzarodinu.sk)

SPRÁVY

 

NOVINKY