Pozývame na víkendový program pre snúbenecké páry do Zamaroviec

TRNAVA 2. februára 2022 - Hnutie kresťanských rodín na Slovensku pozýva snúbenecké páry na víkendový program prípravy na manželstvo do penziónu Pútnický dom Skalka v Zamarovciach, v okrese Trenčín.

Ohne - stretnutie snúbencov sú víkendovým programom pre snúbenecké páry, ktoré sa pripravujú na manželstvo. Tento nezabudnuteľný víkend sa uskutoční v dňoch 25. - 27. marca 2022 v penzióne Pútnický dom Skalka v Zamarovciach pri Trenčíne. Ak sa snúbenci zúčastnia na celom programe od piatka večera do nedele popoludnia, obdržia potvrdenie o riadne absolvovanej predmanželskej príprave.
 
Z nezabudnuteľného víkendu budú páry dlho čerpať množstvo podnetov, aby všetko, čo od manželstva očakávajú, aj dosiahli. Ohne - stretnutie snúbencov sú schválené Konferenciou biskupov Slovenska a sú aj jednou z odporúčaných možností predmanželskej prípravy.
 
Bližšie informácie možno získať na týchto kontaktoch:
Igor Miština, tel.: +421 905 701 725, e-mail: rodina@mistina.eu alebo tiež na nasledujúcej webovej stránke: www.hkrsr.sk.
 
-to abu-
 
facebook sharing button Zdieľaj
Pozývame na víkendový program pre snúbenecké páry do Zamaroviec

Na ilustračnej snímke plagát pozývajúci na víkendový program pre snúbencov v penzióne Pútnický dom Skalka v Zamarovciach pri Trenčíne. (Foto: Archív ABÚ)

NOVINKY