Komisia pre mládež Trnavskej arcidiecézy usporiada mládežnícky ples

BOJNIČKY 7. novembra 2023 - Komisia pre mládež Trnavskej arcidiecézy v spolupráci s Arcibiskupským úradom a farnosťou Dvorníky pripravuje mládežnícky ples Trnavskej arcidiecézy. Ples sa uskutoční 27. januára 2024 v Dvorníkoch (pri Hlohovci).

„Týmto by som všetkých mladých veľmi rád pozval na nadchádzajúci ples, kde môžu zažiariť ako hviezdy lebo «Pán pozná počet hviezd a každú volá po mene» (porov. Ž 147,4),”  pozýva otec Pavol Reisel, riaditeľ Komisie, a dodáva „ples začne svätou omšou o 17:00 v Kostole povýšenia Svätého kríža v Dvorníkoch, odkiaľ sa mladí presunú do miestneho Kultúrneho domu. Registrácia bude prebiehať v dvoch fázach a cenových reláciách - do 6. decembra je možné lístky zakúpiť v zvýhodnenej cene 38 €, po tomto termíne budú lístky v cene 44 €. V cene lístka sú dve večere, prípitok, káva a aj tombolový lístok.”
 
Počas podujatia predvedú svoju inscenáciu „ÁNO? - sólo pre dvoch“ manželia Dankovci. Samozrejme sa môžu mladí tešiť aj na zábavu, tombolu a nádhernú výzdobu. Registrácia bude možná na stránke www.mladeztt.sk/ples. Tradícia mládežníckeho plesu Trnavskej arcidiecézy je tu už viac ako 10 rokov a niekoľko rokov sa ples nekonal kvôli kovidovým opatreniam.
 
TO ABU informovala Komisia pre mládež Trnavskej arcidiecézy
 
facebook sharing button Zdieľaj
Komisia pre mládež Trnavskej arcidiecézy usporiada mládežnícky ples

Banner k mládežníckemu plesu.

NOVINKY