Na Festivale Lumen odohrala koncert aj kapela No Name

TRNAVA 19. júna 2018 - Trojičné námestie sa počas uplynulého víkendu naplnilo mladými z celého Slovenska. V Trnave sa konal 26. ročník gospelového Festivalu Lumen. Viac »

Na Festivale Lumen odohrala koncert aj kapela No Name

Trnavský arcibiskup dnes vysvätil jedného kňaza a jedného diakona

TRNAVA 16. júna 2018 - V trnavskej Katedrále svätého Jána Krstiteľa dnes popoludní trnavský arcibiskup Mons. Ján Orosch vysvätil jedného kňaza a jedného diakona pre duchovnú službu nesmrteľným dušiam v Trnavskej arcidiecéze. Viac »

Trnavský arcibiskup dnes vysvätil jedného kňaza a jedného diakona

V Trnave oslávia 40. výročie Slovenskej cirkevnej provincie

TRNAVA 15. júna 2018 - V sobotu 23. júna, deň pred slávnosťou Narodenia sv. Jána Krstiteľa, sa v Trnave uskutoční oslava 40. výročia vzniku samostatnej cirkevnej provincie. Slávnostnej svätej omši o 10:00 h bude v Katedrále sv. Jána Krstiteľa predsedať kardinál Jozef Tomko, emeritný prefekt Viac »

V Trnave oslávia 40. výročie Slovenskej cirkevnej provincieZdravotníci sa stretli na celoslovenskej púti zdravotníkov v Šaštíne

Zdravotníci sa stretli na celoslovenskej púti zdravotníkov v Šaštíne

|

ŠAŠTÍN 12. júna 2018 - V sobotu 9. júna a v nedeľu 10. júna sa v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie v Šaštíne stretli zdravotníci z celého Slovenska na treťom ročníku Celoslovenskej púte zdravotníkov. Po predchádzajúcich ročníkoch na Skalke pri Trenčíne a v Levoči, aktuálny ročník zorganizovali zdravotníci z Trnavy pod vedením MUDr. Bohuslava Dobrovodského. Viac »SPRÁVY

 

NOVINKY