Onedlho sa v Trnave uskutoční Deň rodiny

TRNAVA 17. mája 2017 - Tento rok už ôsmykrát privítame všetky rodiny s deťmi na medzinárodnom podujatí Deň rodiny, ktorý sa uskutoční v nedeľu 21. mája. Organizátorom podujatia je Centrum pomoci pre rodinu v spolupráci s Mestom Trnava.

Deň rodiny si pripomenieme na spoločnej svätej omši o 11.00 h u jezuitov, ktorá je pravidelne  venovaná rodinám s deťmi. Zábavno - kultúrne podujatie sa začne o 15.00 h v Mariánskej sále - vstup z Františkánskej ulice.
 
V kultúrnom programe vystúpi známy pesničkár pre deti Miro Jilo. Pozvánka: Deň rodiny v Trnave. Moderovať bude Paulína Ištvancová, ktorá nám i zaspieva. Nebudú chýbať detské vystúpenia známych trnavských súborov Drienka, Alegria, Candy klub a Katka Vyskočová.
 
Na nádvorí pred Mariánskou sálou bude pripravený sprievodný program, nafukovacie atrakcie, vozenie detí na koníkoch a iné zaujímavé aktivity. V sprievodnom programe sa budú prezentovať neziskové organizácie, ktoré zameriavajú svoju činnosť na pomoc rodinám. Deň rodiny bude trvať až do 19.00 h. Podujatie sa uskutoční za každého počasia.
 
TO ABU informovalo Centrum pomoci pre rodinu
 
Onedlho sa v Trnave uskutoční Deň rodiny

Plagát - pozvánka na Deň rodiny 2017 v Trnave.

SPRÁVY

 

NOVINKY